سینما کسب و کار ۲۰،نمایش و تحلیل فیلم Rush

 

زمان برگزاری

سه‌شنبه ۸ مرداد ۹۸ ۱۷:۳۰الی۱۹:۳۰

فیلم ماجرای واقعی دو قهرمان فرمول یک است که سالیان سال رقیب هم محسوب میشدند یعنی جیمز هات و نیکی لادا، دو نفری که…
یکی از بهترین فیلم های 2013 را دیدم و باور کنید بنده نه طرفدار ماشین سواری هستم نه از فیلم های روز جهان خیلی خوشم میاد !
2013 را شاید سال فیلم های بیوگرافی و فیلم هایی دانست که تمرکز بر داستان و ماجرای شخصیت های مهم داشتند، فیلم هایی نظیر " گرگ وال استریت " مارتین اسکورسیزی، باشگاه خریداران دالاس همگی نشان می دهند که هنوز ژانر بیوگرافی یکی از ژانر های محبوب سینما در هالیوود محسوب می شود.
فیلم Rush یا شتاب داستان دو شخصیت و رقیب در دو قطب مخالف است، شخصیت بی پروا، سر زنده و پر شور جیمز هانت همانقدر که بی نظم است و در لحظه زندگی می کند، در مقابلش لادایی قرار میگیرد که شخصیتی محکم، منظم و با برنامه دارد، لادایی که زندگی را طور دیگری می بیند ولی فیلم با قرار دادن این دو در کنار هم داستان فیلم را به مرحله ی دیگری وارد می کند و آن نگاهی به زندگی داشتن است از دید افرادی که هرروز خطر را احساس میکنند.
استفاده از موزیک های بسیار عالی، تغییر ضرب آهنگ های متفاوت و فیلم برداری عالی و شگفت انگیز از ویژگی های فیلمی محسوب می شود که در عجبم چرا برای بهترین فیلم نامه نامزد اسکار نشد.
کافی ست که به سکانس مسابقات ژاپن قبل از شروع بپردازیم تا هنر ران هاوارد در این سکانس دیده شود.
فیلم شتاب یک فیلم عالی ست، خوب نوشته شده است، خوب پرداخته شده است و بازیگرها آن چیزی را نشان داده اند که باید نشان می دادند.
پتانسیل عالی فیلم Rush باعث می شود تا مدت ها در ذهن بیننده حک شود.

سوالات متداول
1سینما کسب و کار چیست؟
رویدادی است که به مرور فیلم های موفق در حوزه آموزش های کسب و کار و فنون بازاریابی میپردازد. در واقع شما در این رویداد فیلمهایی رو میبینید که میتوانند به شما آموزشهای لازم در کسب و کار را نیز انتقال دهند
2فقط فیلم میبینیم؟
خیر شما به غیر از تماشای یک فیلم عالی، توضیحات فنی و همچنین سخنرانی جذابی را در انتهای فیلم خواهید دید که میتواند آموزشهای نهفته در فیلم را با درک بیشتری به شما انتقال دهد
3آیا کد تخفیف دارید؟
شما میتوانید با رفتن به کانال های ما از کد تخفیف های متعددی که در اختیار دوستان و عزیزان قرار میدهیم استفاده کنید. @Ferdowsi_Academy @Ferdowsi_Researcher @Bizcinema

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *